26
maj
2019

Lista rankingowa – Warmia Mazury Lokalnie III

Informujemy, że Komisja Konkursowa ds. oceny wniosków złożonych w konkursie Fundusz Inicjatyw obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie III zakończyła ocenę formalną i merytoryczną wniosków i zatwierdziła listy rankingowe.

W ramach dostępnego limitu środków rekomendowanych do dofinansowania zastało 63 projektów w tym:

  • 19 projektów – dofinansowanie Młodych Organizacji Pozarządowych w wysokości 71 000,00  zł
  • 44 projekty – dofinansowanie lokalnych przedsięwzięć realizowanych przez grupy nieformalne i samopomocowe w wysokości 154 100,00 zł

Łączna wartość powyższych projektów wynosi 225 100,00 zł.
W najbliższym czasie szczegółowe informacje zostaną przesłane indywidualnie każdemu wnioskodawcy na wskazanego we wniosku maila.

Kwoty proponowanych dotacji w znacznej części wniosków odbiegają od wartości wnioskowanych – szczegółowe informacje o kategoriach kosztów nie uznanych za niezbędne przez Komisję zostaną przesłane indywidualnie każdemu wnioskodawcy.
W przypadku rezygnacji dofinansowania przez któregoś z wnioskodawców, nie dostarczenia dokumentów niezbędnych do podpisania umowy w terminie lub stwierdzenia braku możliwości udzielenia dotacji na etapie weryfikacji dokumentów rejestrowych i finansowych, do podpisania umowy o dotację będą zapraszani wnioskodawcy z listy rezerwowej.
Lista wniosków odrzuconych formalnie oraz listy rezerwowe  zostaną zamieszczone w poniedziałek 27.05.2019  r.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji
created by