20
kwi
2018

Konkurs grantowy „Działaj Lokalnie 2018”

Stowarzyszenie „Przystań” w Iławie we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza kolejną edycję lokalnego konkursu grantowego „Działaj Lokalnie 2018”. Konkurs jest skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, na które czekają małe granty.

Konkurs jest współfinansowany przez lokalne samorządy: POWIAT IŁAWSKI, GMINA SUSZ, GMINA KISIELICE, GMINA ZALEWO, GMINA LUBAWA, GMINA IŁAWA.

W tej edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o podmiotach, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie dotacji na projekty, które:

  • zakładają współdziałanie mieszkańców, dzięki któremu możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego,
  • wynikają z konkretnych potrzeb danej społeczności,
  • mają jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji,
  • przewidują takie działania, które będą kierowane do określonej grupy odbiorców, a jednocześnie będą służyć całej społeczności,
  • będą realizowane wspólnymi siłami mieszkańców i instytucji życia lokalnego – samorządów, przedsiębiorców i organizacji społecznych,
  •  będą umiejętnie i w sposób przemyślany angażowały zasoby lokalne – naturalne, społeczne, ludzkie i finansowe.

W konkursie mogą wziąć udział te organizacje, instytucje oraz grupy, które mają siedzibę w gminach: Iława (gmina wiejska i miejska), Kisielice, Zalewo, Susz, Lubawa (gmina wiejska i miejska). Działania realizowane mogą być tylko i wyłącznie w jednej z ww. gmin.
W tegorocznej edycji wnioski należy składać wyłącznie poprzez generator http://system.dzialajlokalnie.pl/

 

Regulamin konkursu znajduje się tutaj:

Regulamin_DL_2018 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji
created by