Jesteśmy grupą osób, która zmienia rzeczywistość.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

Budujemy aktywne społeczeństwo. 

Przystań do nas - wspieramy, inspirujemy, rozwijamy.

 

COP

Targi Przedsiębiorczości wiejskiej – Festiwal „Miejsca z Duszą”

Targi Przedsiębiorczości Wiejskiej to wydarzenie poświęcone małym społecznościom, które w jednym miejscu i czasie przed szerokim gronem widzów zaprezentować mogą swoją miejscowość. Właśnie trwa rekrutacja podmiotów, które podczas Elbląskiego Święta Chleba będą promowały swoje miejscowości.

W imieniu organizatorów zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy promującej aktywność lokalną oraz działania w obszarze przedsiębiorczości na obszarach wiejskich (wsie tematyczne czy ekomuzea). 3 września 2016 w Elblągu, w godzinach 11:00-15:00, podczas Elbląskiego Święta Chleba odbędą się Targi Przedsiębiorczości Wiejskiej - Festiwal „Miejsca z Duszą”. W pierwszy weekend września elbląska starówka gromadzi tłumy mieszkańców regionu i turystów, więc jest to idealna okazja do zaprezentowania dorobku swoich miejscowości, pomysłów, produktów i usług.

Aby móc to zrobić wystarczy zgłosić się do Stowarzyszenie ESWIP, które jest organizatorem Festiwalu. Na zgłoszenia stowarzyszeń, fundacji, wiosek tematycznych czekamy do 12 sierpnia 2016.

Każdy zgłoszony podmiot będzie mógł wystawić swoje stoisko i przeprowadzić warsztaty. Jeżeli przy swoim stoisku będą Państwo chcieli zorganizować jakieś warsztaty/zabawy dla gości, organizator może zabezpieczyć na ten cel wskazane przez Państwa materiały. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..